SWIPE UP TO
START THE EXPERIENCE

Gizlilik İlkeleri

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
BAŞOĞLAN ÇINARI TUR. TİC. TAR. AKARYAKIT İNŞ. MİM.MÜH.İTH.VE İHR. LTD. ŞTİ ÇINAR MUĞLA EVLERİ Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında BAŞOĞLAN ÇINARI TUR. TİC. TAR. AKARYAKIT İNŞ. MİM.MÜH.İTH.VE İHR. LTD. ŞTİ ÇINAR MUĞLA EVLERİ bünyesinde kullanılmaktadır.

BAŞOĞLAN ÇINARI TUR. TİC. TAR. AKARYAKIT İNŞ. MİM.MÜH.İTH.VE İHR. LTD. ŞTİ ÇINAR MUĞLA EVLERİ üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

BAŞOĞLAN ÇINARI TUR. TİC. TAR. AKARYAKIT İNŞ. MİM.MÜH.İTH.VE İHR. LTD. ŞTİ ÇINAR MUĞLA EVLERİ e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.nuup.com.tr ve diğer sitelerimizin ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar BAŞOĞLAN ÇINARI TUR. TİC. TAR. AKARYAKIT İNŞ. MİM.MÜH.İTH.VE İHR. LTD. ŞTİ ÇINAR MUĞLA EVLERİ sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Nuup Hotel web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

NUUP HOTEL

TİCARİ UNVAN : Başoğlan Çınarı Tur. Tic. Tar. Akaryakıt İnş. Mim.Müh.İth.ve İhr. Ltd. Şti Çınar Muğla Evleri

ADRES : Çamlı Mah. Köybuşu Sk. No 5 /A Marmaris / Muğla

EMAİL : info@nuuphotel.com.tr

WEB :www.nuuphotel.com.tr/

TELEFON : +90 (252) 211 05 50

BİZE ULAŞIN

Nuup’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Konuşmayı mı tercih edersiniz? Bizi 0 252 417 03 03 numaralı telefondan arayabilirsiniz.Verilerinizi nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Sektörde kalıcı işler yapmak ve hedef yükseltmek için profesyonel ekibimize katılabilir, hayal ettiğiniz kariyeri oluşturabilirsiniz.
İlgilendiğiniz pozisyona göre bizimle iletişime geçin.

AÇIK POZİSYONLAR

Barmen / Barmaid
BAŞVURU YAP
Barboy / Bargirl
BAŞVURU YAP
Waiter / Waiters
BAŞVURU YAP
Barmen / Barmaid
BAŞVURU YAP
CV'nizi yükleyin.
Max 10mb. dosya yüklenmelidir.

Verilerinizi nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

...
-
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...